Online Oyun Destan: Ejderha Savaşları

Osmanlı

Bilgi

Üyeler

Kurallar
 
Hanlık Seviyesi
Birinci Kademe
Hanlık Sıralaması
Hanlık 7. sıradadır
Haber №1
☼ ☼ ☼ Osmanlı Hanlığına - Devlet-i ʿAliyye-yi ʿOsmâniyye Hoşgeldiniz. ☼ ☼ ☼


Hanlığımızdaki En Büyük Amaç Birlik,Beraberlik Ve Dayanışmadır,
Hoş Görü Ve Saygıyı Asla Kaybetmemek Önceliklerimizdendir,
Hanlığımızdaki Her üye Feonun Kurallarına Uyup Örnek Olmalıdır,
Bilinmelidir ki, Osmanlı hanlığının her üyesi Feonun seçkin bir bireyidir,
Ve eğer bizden biriyseniz büyük işler yapmışsınız ve yapacaksınız demektir,
Haber №2
Amâlimiz afkârımız ikbal-i vatandır. Osmanlı adı her duyana lerze-resândır. Ecdâdımızın heybeti ma'rûf-i cihandır. Fıtrat değişir sanma bu kan yine o kandır. Osmanlılarız biz, can verir nam alırız!
Haber №3
SESSİZLİK PLATOSUNDAKİ muazzam dövüşlere değinmek istiyorum. Neler yapılmalı? Hangi durumlarda girilmeli? Listeleyeceğim.

-Öncelikle muazzam dövüşler bireysel savaşlar değildir. Efektsiz, ölüp çıkarım mantığıyla asla girilmemelidir. Dövüşe girmeden önce, hala savaşan yüksek lvlli arkadaşlara, -Dövüşe gireyim mi? Neler gerekli (temizleme,şifa tomar,zehir) lazım mı diye kesinlikle sorulmalıdır.

-Muazzam dövüşte denge oldukça önemlidir. Lvl yüksekliğine göre denge kapanır(her lvlin ağırlığı vardır, ben 2-3 lvlim etkilemez mantığı yok), buda ırkımız için olumsuz bir durumdur. (Nasıl olsa kazanıcaz diye girilen, insan ırkının bol olduğu dövüşlerde, magron ırkı dengeyi kullanarak, kendini düşük lvl oyunculara tomarlatarak bir çok dövüş aldığına şahit olduk.)

-Bu tür muazzam savaşlarda, bazı kişilerle yıldızınız barışmıyor, yardım etmek istemiyor olabilirsiniz. Ama ırkınız için savaştığınızı unutmayın..